GALERİ

GALERİ

Hobi Bahçemiz

Doğal yaşama duyduğumuz özlem neticesinde ortaya çıkan hobi bahçemizde, mevsimine uygun pek çok meyve ve ve sebze yetiştirilmektedir. Tamamen doğaya ve canlılara dost üretim şekliyle ürettiğimiz bu organik ürünler siz değerli misafirlerimiz
için restaurant mutfağında kullanılmaktadır. Kendiniz de hobi bahçemizde yetişen bu ürünleri dalından kopararak taze taze yemenin doyumsuz tadına varabilirsiniz.

Teras Bar

İçeceğinizi yudumlayarak, Kızılçukur Vadisi, Unesco' nun Dünya Mirası Listesi' nde yer alan Göreme Açık Hava Müzesi ve Uçhisar Kalesi' nin nefes kesici güzellikteki manzarasını, havada süzülen onlarca balonla birlikte güneşin doğuşunu ve batışını izleyebileceğiniz özenle dekore edilmiş bir mekandır. Daha yükseklerde olmayı tercih eden misafirlerimiz için terasımızda bulunan Seyir Kulesi' nde evlilik teklifi, kutlama gibi hayatınızın en özel anlarınızı ölümsüzleştirebileceğiniz organizasyonlar düzenlenmektedir.

Özel Hizmetlerimiz

Hayatının her anını özel kılmak isteyen siz değerli misafirlerimiz için balayı paketi, evlilik teklifi, yıldönümü kutlaması ve fotoğraf
organizasyonlarımız mevcuttur.

Masaj Salonu

Egzotik bir atmosferde, profesyonel ekibimiz tarafından yapılan masajın hayatınızın en özel anları arasında yer alacağından eminiz.